Kongresy i konferencje krajowe oraz zagraniczne

VI Kongres „Ultrasonografia w Położnictwie i Ginekologii”
w Arłamowie od 26 do 28 sierpnia 2020 roku

Tę kluczową imprezę naukową organizują dwie sekcje Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników: Sekcja Ultrasonografii i Sekcja Terapii Płodu. Z wykładami wystąpi bez mała pięćdziesięcioro prelegentów z Polski i zagranicy. Zostaną przeprowadzone punktowane warsztaty i sesja z prezentacją zgłoszonych prac.

Przewodniczący Komitetu Naukowego, zapraszając do udziału w kongresie, piszą: „Idea tego przedsięwzięcia opiera się na powrocie do tradycji organizowania takich spotkań, które odbywały się w latach 2010–2014. Dynamiczny rozwój technik ultrasonograficznych stosowanych w naszej specjalizacji nie pozwala nam na porzucenie tej koncepcji na tak długi czas”.

Kongres został przełożony z kwietnia na sierpień ze względu na bezprecedensową sytuację epidemiologiczną.

Wszelkie informacje znajdą Państwo na stronie kongresu, klikając:

XXX Światowy Kongres Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii: zapowiedź

Ogłoszono, że następna, jubileuszowa edycja imprezy naukowej organizowanej przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (ISUOG) odbędzie się w szkockim Glasgow od 17 do 21 października 2020 roku. Ma skupić uczestników z bez mała stu krajów świata. Termin nadsyłania zgłoszeń i streszczeń upływa 1 kwietnia.

Kluczowe informacje zostały udostępnione tutaj:

Kontakt

Biuro Medisfera
E-mail: biuro@usgptgip.pl
Tel: 515 76 36 84

Godziny pracy

Biuro Medisfera
8.30 – 15.00

© Copyright – usgptgip 2019 | Powered by: Design-it Creative Group