Członkowie

Warunki przystąpienia do Sekcji Ultrasonografii PTGiP

Członkiem Sekcji może zostać lekarz, który:

Członkostwo Sekcji nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Wystarczy, że dana osoba regularnie opłaca składkę Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Uzyskanie certyfikatu Sekcji Ultrasonografii regulują odnośne zasady.

Wypełnioną deklarację przynależności prosimy zeskanować lub sfotografować i w postaci pliku/ plików przesłać pocztą elektroniczną na dwa adresy: do Zarządu Głównego PTGiP (Office@ptgip.org) i do biura certyfikatów Sekcji Ultrasonografii PTGiP (damian.strzeszewski@medisfera.pl). Deklarację można pobrać po kliknięciu:

1 Achremczyk Małgorzata 244 Mazurek-Kantor Jolanta
2 Adamiak Aneta 245 Mączka Marek
3 Adamski Przemysław 246 Meissner Wioletta
4 Ananicz Aleksander 247 Meller Sławomir
5 Appelt Alicja 248 Michalska Magdalena
6 Augustyniak Michał 249 Michalski Michał
7 Bajon Marek 250 Michniewicz Joanna
8 Bakalarz Marek 251 Miedzianowski Jan
9 Bałajewicz Mariusz 252 Mielec Grzegorz
10 Bałoniak Barbara 253 Migdał Magdalena
11 Banach Arkadiusz 254 Mikołajczyk Mateusz
12 Banaszak Andrzej 255 Mikołajewska-Fischer Zofia
13 Banaszewska Beata 256 Mikulska Bojana
14 Banaszewski Szymon 257 Milejska-Lewandowska Małgorzata
15 Baranowska-Mosingiewicz Aleksandra 258 Miłkowska-Płotczyk Bogumiła
16 Baranowski Maciej 259 Mitkowska-Woźniak Hanna
17 Bartczak Piotr 260 Miturski Andrzej
18 Basak Marzena 261 Mizak Marcin
19 Bauer Eryk 262 Mogiliński Mariusz
20 Bazański Tomasz 263 Moszczyńska Katarzyna
21 Bednarek Mirosława 264 Moszyński Rafał
22 Bednarek Szymon 265 Mościcki Adam
23 Bednarowska Alicja 266 Mroziński Krzysztof
24 Bembnista Maciej 267 Mróz Bogusław
25 Biegańska Ewa 268 Mróz Małgorzata
26 Bielasik Karol 269 Murlewska Julia
27 Bielecki Dariusz 270 Musielak Jarosław
28 Bieliński Maciej 271 Muskała-Bylica Aleksandra
29 Biernacki Zbigniew 272 Nawrocki Mariusz
30 Blok Ryszard 273 Nazaruk Halina
31 Blukacz Arkadiusz 274 Niecewicz Romuald
32 Blumski Wiesław 275 Niedźwiecka Maria
33 Błasiak Tomasz 276 Niedźwiecki Robert
34 Błaszczyk Bogdan 277 Niemiec Józef
35 Błońska-Polarczyk Beatrycze 278 Niewolin Mirosław
36 Boczkowski Leszek 279 Nimer Anna
37 Bojanowska Katarzyna 280 Nocuń Agnieszka
38 Borowski Dariusz 281 Nowak-Markwitz Ewa
39 Bosacki Ryszard 282 Nowakowska Dorota
40 Brązert Jacek 283 Nowakowski Błażej
41 Brązert Maciej 284 Nycz Piotr
42 Brodowska Agnieszka 285 Nylec Marcin
43 Bruszewski Piotr 286 Obrzut Bogdan
44 Brzezińska Emilia 287 Ochmańska Katarzyna
45 Brzoskenewicz Elżbieta 288 Okoniewski Ryszard
46 Budzyński Włodzimierz 289 Olasińska Halina
47 Bukowska Karolina 290 Olasiński Ryszard
48 Buks Joanna 291 Olearska Ewa
49 Burysz Andrzej 292 Olejniczak Tomasz
50 Buzdygan Katarzyna 293 Olejnik Mikołaj
51 Cebulak Krzysztof 294 Olesiak-Andryszczak Małgorzata
52 Celewicz Zbigniew 295 Olesiński Edmund
53 Ceran Alicja 296 Olszewski Piotr
54 Chmielewski Grzegorz 297 Oronowicz Katarzyna
55 Chmielnicka-Kopaczyk Maria 298 Osiński Maciej
56 Chwiłowicz Krystyna 299 Oszkodar Barbara
57 Cholewa Dariusz 300 Oszukowski Przemysław
58 Chróściel Wojciech 301 Owczarek Małgorzata
59 Ciach Katarzyna 302 Ożegowska Katarzyna
60 Ciebiera Michał 303 Paciorek Mariusz
61 Cwojdziński Zygmunt 304 Paleczek Grzegorz
62 Czajka Ryszard 305 Pałys Bronisław
63 Czajkowska Agnieszka 306 Pancześnik Krzysztof
64 Czechmanowski Jarosław 307 Pawlaczyk Michał
65 Czeczelewska-Skraińska Bogumiła 308 Perlik Michał
66 Czuba Bartosz 309 Persona-Śliwińska Aleksandra
67 Czyżo Magdalena 310 Peszek Wojciech
68 Czyżyk Adam 311 Piątkowski Kajetan
69 Dańska-Bidzińska Anna 312 Piecuch-Gelner Danuta
70 Dawid Piotr 313 Piekarski Tomasz
71 Dembińska Małgorzata 314 Piela Bogusława
72 Derwich Krzysztof 315 Pieńkowski Wojciech
73 Dębniak Bogusław 316 Pietrus Łukasz
74 Dobryjanowicz-Trepińska Ewa 317 Pietryga Erazm
75 Dowgiałło-Smolarczyk Jadwiga 318 Pietryga Marek
76 Drab Witold 319 Pietuch Katarzyna
77 Drabarek Andrzej 320 Piotrowska-Kmiel Ewa
78 Drews Krzysztof 321 Pisarska Magdalena
79 Dubiel Mariusz 322 Piszczek Wojciech
80 Dudkiewicz Dariusz 323 Pluta Kamil
81 Durczyński Andrzej 324 Podeszwik-Malinowska Marzena
82 Dziedzic Józef 325 Podfigurna-Stopa Agnieszka
83 Dzieński Bartosz 326 Podsiadło Katarzyna
84 Dziobek Konrad 327 Polak Krzysztof
85 Erdmann Michał 328 Poleszczuk Jacek
86 Fender Bogdan 329 Politowski Jarosław
87 Filip Michał 330 Poprawski Grzegorz
88 Filipecka-Tyczka Dagmara 331 Poręba Aneta
89 Fischer Natalia 332 Poręba Ryszard
90 Florczak Marek 333 Poziemski Paweł
91 Florjański Jerzy 334 Prusinowski Rafał
92 Friebe Zbigniew 335 Przybylski Marcin
93 Fuchs Tomasz 336 Przybyłowicz Mariusz
94 Gajewska Maria 337 Przyłucka Paulina
95 Galbierz-Kwiatkowska Ewa 338 Przymorski Michał
96 Garncarz-Chrobot Magdalena 339 Puacz Piotr
97 Gawrońska-Schaefer Ewa 340 Rabiega Dorota
98 Gąsior Sławomir 341 Radoch Zenon
99 Gilarski Witold 342 Radzicka Sandra
100 Głowska-Ciemny Joanna 343 Ratajczak Monika
101 Głyda Ewa 344 Ratajczak Paweł
102 Gmyrek Leszek 345 Raukuć Wiesław
103 Gniadek Rafael 346 Respondek-Liberska Maria
104 Goderski Robert 347 Richter-Hrycyszyn Joanna
105 Gogacz Marek 348 Romanik Małgorzata
106 Golańska-Wróblewska Magdalena 349 Romowicz-Osuch Anna
107 Golonko Andrzej 350 Ropacka Mariola
108 Goździewicz Tomasz 351 Rybakowski Łukasz
109 Góralewicz Jolanta 352 Rybski Witold
110 Górska-Rzepa Hanna 353 Ryniec Robert
111 Górski Adam 354 Rzepka Krzysztof
112 Grabiec Krzysztof 355 Rzepka Rafał
113 Grabowska Jadwiga 356 Rzepka Ryszard
114 Grądzki Przemysław 357 Rzymski Paweł
115 Grewling-Szmit Katarzyna 358 Rzyp Romuald
116 Grętkiewicz-Tomczyk Anna 359 Samulak Dariusz
117 Grotowski Waldemar 360 Sankiewicz Krzysztof
118 Grzeczka Adam 361 Sawicki Samber
119 Grzybowski Wojciech 362 Schwartz Małgorzata
120 Guliński Wojciech 363 Sepioło Anna
121 Gurynowicz Grzegorz 364 Seremak-Mrozikiewicz Agnieszka
122 Gutaj Paweł 365 Sienkiewicz Marek
123 Gutowska-Czajka Danuta 366 Sienkiewicz Robert
124 Hadaś Krzysztof 367 Sieroszewski Piotr
125 Halerz-Nowakowska Barbara 368 Sikora-Szczęśniak Dobrosława
126 Hamela-Olkowska Anita 369 Sikorski Mateusz
127 Hansz Katarzyna 370 Skibińska Bożena
128 Herbich Michael 371 Skorupska Elżbieta
129 Hrycyna Jowita 372 Skotnicki Mariusz
130 Hudziak Dominika 373 Skórczewski Jacek
131 Huzior Leszek 374 Skrzypczak Jana
132 Iciek Rafał 375 Skublicki Stanisław
133 Ilski Aleksander 376 Sławatyński Andrzej
134 Ilczyszyn Waldemar 377 Słodki Maciej
135 Jackiewicz Jacek 378 Słodki Zbigniew
136 Jackowiak Józef 379 Słomko Zbigniew
137 Jackowski Paweł 380 Słopień Radosław
138 Jagniątkowska Ewa 381 Smoczyńska Wiesława
139 Jaguszewska Kinga 382 Sobański Andrzej
140 Jarski Jerzy 383 Sobczyk Zdzisław
141 Jarysz-Andryszak Agata 384 Sodowski Krzysztof
142 Jarząbek Grażyna 385 Sokalska Anna
143 Jasiński Piotr 386 Sola Euzebiusz
144 Jastrzębski Arkadiusz 387 Solana Krzysztof
145 Jezuita Jan 388 Spaczyński Robert
146 Jeżak Andrzej 389 Sprawka Jarosław
147 Jędraszak Maria 390 Spyra Roman
148 Jędrzejczyk Sławomir 391 Sroka Łukasz
149 Jóźwiak Łukasz 392 Stachowiak Grzegorz
150 Kacalski Juliusz 393 Stachowicz Norbert
151 Kaczmarek Barbara 394 Staniczek Jakub
152 Kaczmarek Piotr 395 Stefanowicz Joanna
153 Kajdy Anna 396 Stefański Dawid
154 Kaluba-Skotarczak Agnieszka 397 Stobiecki Rafał
155 Kampioni Małgorzata 398 Strzyżewski Wojciech
156 Kapcińska Urszula 399 Surkont Grzegorz
157 Kaplenko Irina 400 Surmacki Piotr
158 Karoń Małgorzata 401 Szafranko Krzysztof
159 Karoń Przemysław 402 Szczecina Roman
160 Kądziołka Przemysław 403 Szczepańska Małgorzata
161 Kempiak Joanna 404 Szczęsna Arleta
162 Kędzia Witold 405 Szczot Marian
163 Kędzierska-Grabiec Małgorzata 406 Szczurak Sławomir
164 Klewar Marek 407 Szczygłowski Marek
165 Kłak Katarzyna 408 Szlachta Aleksander
166 Knafel Anna 409 Szlęzak Elżbieta
167 Knapp Paweł 410 Szłyk Ewa
168 Kobos Jarosław 411 Szpejankowski Krzysztof
169 Koch Ewelina 412 Szpera-Goździewicz Agata
170 Kocyłowski Rafał 413 Szpiech Dorota
171 Kofta Michał 414 Szuber Michał
172 Konieczka Andrzej 415 Szumski Maciej
173 Konieczny Michał 416 Szymanowski Krzysztof
174 Korczak Witold 417 Szymański Marcin
175 Kornacki Jakub 418 Szymański Michał
176 Kondracka Adrianna 419 Szymczak Magdalena
177 Koneczny Jarosław 420 Szymkiewicz-Dangel Joanna
178 Kornatowski Leszek 421 Szymula Dariusz
179 Korniluk Andrzej 422 Śladowska-Zwolińska Anna
180 Korszun Przemysław 423 Śpiewankiewicz Beata
181 Korzeniewski Michał 424 Świerzyński Edward
182 Kostrzak Anna 425 Święc Mariusz
183 Kotlarski Wiktor 426 Targowska-Ferenc Agata
184 Kowalski Andrzej 427 Tarkowski Rafał
185 Kozarzewski Marek 428 Terpiłowski Łukasz
186 Kozber Hanna 429 Toboła Kinga
187 Kozerski Jerzy 430 Tomaszewska Beata
188 Kozerski Wojciech 431 Tomaszewski Jakub
189 Kozyrski Włodzimierz 432 Tomczak Feliks
190 Koźlik Jacek 433 Tomczak Lidia
191 Krajczy Norbert 434 Tomiałowicz Marek
192 Krajewski Maciej 435 Trusz Wojciech
193 Krawczyk Józef 436 Trzciński Przemysław
194 Kroczek-Grządzielska Beata 437 Trzeciak Marcin
195 Kromer Piotr 438 Uchman Paweł
196 Krygowska-Zielińska Joanna 439 Ustianowski Przemysław
197 Krysta Anna 440 Walecki Jerzy
198 Krysztofiak Ireneusz 441 Wańczyk Tomasz
199 Krystowski Gerard 442 Warenik-Szymankiewicz Alina
200 Krzystoniak Marek 443 Wasilewski Zbigniew
201 Krzyścin Mariola 444 Waśniewski Tomasz
202 Krzyżanowski Arkadiusz 445 Watrowski Rafał
203 Kucharski Paweł 446 Wawrzkiewicz Angelika
204 Kuczyński Andrzej Wojciech 447 Wender-Ożegowska Ewa
205 Kufelnicka-Babout Maja 448 Węgrzyn Piotr
206 Kujawa Adam 449 Węgrzynowski Jerzy
207 Kułak Barbara 450 Wicherek Łukasz
208 Kumoch Malwina 451 Widenka-Macina Karolina
209 Kunert Andrzej 452 Więznowska-Mączyńska Kinga
210 Kurczab Renata 453 Wikieł Bogusław
211 Kwiatkowski Sebastian 454 Winter Waldemar
212 Kwiatkowski Wojciech 455 Wiśniewski Mirosław
213 Laber Sławomir 456 Witczak Kamila
214 Lemancewicz Adam 457 Włodyka Wojciech
215 Lepiarczyk Artur 458 Włosińska Joanna
216 Leśniewska Monika 459 Wnuczek-Mazurek Izabela
217 Lewandowska-Andruszuk Izabel 460 Wolski Adam
218 Lewandowski Piotr 461 Wolski Hubert
219 Lewczuk Łukasz 462 Wolski Zbigniew
220 Lewek Anna 463 Woźniak Sławomir
221 Lipiński Rafał 464 Wójcicka-Bartłomiejczyk Iwona
222 Liro Marcin 465 Wrona Marcin
223 Łagan Jerzy 466 Wrotyńska-Barczyńska Joanna
224 Maciejewska Marzena 467 Wróbel Zbigniew
225 Macudzińska-Lisiecka Iwona 468 Wróblewski Mariusz
226 Madejczyk Mateusz 469 Wyrwas Dorota
227 Magnowska Magdalena 470 Zawadzka-Wojtasiak Joanna
228 Magnowski Piotr 471 Zawiejska Agnieszka
229 Maj Jarosław 472 Zejda Stefan
230 Majka Stanisław 473 Zemer Mariusz
231 Malecha Janusz 474 Ziemiński Rafał
232 Malanowska Ewelina 475 Ziętkowiak Wojmir
233 Malewski Zbyszko 476 Zimmer Mariusz
234 Małek Michał 477 Zioło Marcin
235 Marciniak Alfred 478 Zmaczyński Kazimierz
236 Marcinkowski Rafał 479 Zubik Radosław
237 Marianowski Piotr 480 Zygmunt Andrzej
238 Markiewicz Małgorzata 481 Zwolińska Ewa
239 Markowska Anna 482 Zwoliński Jerzy
240 Markowska Janina 483 Żebiełowicz Dariusz
241 Markuszewska Irena 484 Żołnierczyk Piotr
242 Markwitz Wiesław 485 Żółtowski Sławomir
243 Massalska Diana

Ostatnia aktualizacja: 2.12.2019 r.

Kontakt

Biuro Certyfikatów
E-mail: biuro@usgptgip.pl
Tel: 515 76 36 84

Godziny pracy

Biuro Certyfikatów
8.30 – 15.00

USG PTGiP

© Copyright – usgptgip 2019 | Powered by: Design-it Creative Group